(¯`'·.«KlassBoarD --- KlassFM».·'´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(¯`'·.«KlassBoarD --- KlassFM».·'´¯)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

webcamda çirkin kız muhabbeti...

3 posters
YazarMesaj
_düzcesefiri_
RadyoKlaSS Hayranı
RadyoKlaSS Hayranı
_düzcesefiri_

Erkek
Hobileri : Uyumak, Ders Çalişmak :)) vs...
Meslek : Ögrenci...

webcamda çirkin kız muhabbeti... Empty
MesajKonu: webcamda çirkin kız muhabbeti...   webcamda çirkin kız muhabbeti... Empty12/2/2007, 14:55

Farzedinki msnde bir kızla konuşuyorsunuz.Ve kamera muhabbetine sıra geldi. Kamera açıldı ve bi baktınız kız çirkin mi çirkin Bu olay karşısında olası diyaloglar
Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : önemli değil , herzaman yanımda poşet bulundururum
Kız : kamera çok bulanık değil mi? erkek : no problem , abazaya cine5 bile şifresiz görünür Kız : nasıl yaniuuu ? erkek : yok bişi sen devam et
Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni listenden sil !
Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : waw mükemmelsin ! Kız : tşk ederim erkek : şaka kız şaka , evrimini tamamla sonra görüşelim senle
Kız : evet ne düşünüyorsun benim için ? erkek : anne baba akraba mı senin ?
Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : görmüyom , gözlerimi kapattım!
Kız : bak kimseye cam açmam aslında erkek : benim suçum neydi ?
Kız : nasılım ? erkek : Sana tel numaramı vermedim değil mi ? Kız : hayır vermedin , neden ? erkek : iyi !
Kız : iyi görünüyor muyum ? erkek : aaa maymun mu besliyon ? bu arada sen nerdesin camerada görünmüyon Kız : hayvan !
erkek : tamam kamera açılıyor. Kız : aaa kamerayı neden kapattın ? aaa çevirimdışı olmuş !
Kız : evet nasılım ? erkek : valla senin görüntüyü kaydedip forumda yayınlamak için camını açtırmıştım ama senin bu görüntüyü yayınlamaya kalksam kesin banlarlar beni!
http://www.klassboard.com.tr.tc
mateng_81
mateng_81
mateng_81

Erkek
Hobileri : MaTeMaTiK:)
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: webcamda çirkin kız muhabbeti...   webcamda çirkin kız muhabbeti... Empty13/2/2007, 15:45

hehe eline sağlık paylaşım için
http://www.gencfm.us.tc
Dj_MeÇHuL_
Dj_MeÇHuL_
Dj_MeÇHuL_
Dj_MeÇHuL_

Erkek
Meslek : (Artık öğrenci değil :D)

MesajKonu: Geri: webcamda çirkin kız muhabbeti...   webcamda çirkin kız muhabbeti... Empty15/2/2007, 00:32

valla ben direkt sigortayı kapatırdım elektrik kesildi hesabıı. sağol paylaşım için abi.
http://www.klassboard.net.tc

webcamda çirkin kız muhabbeti...
1 sayfadaki 1 sayfası